• İPARD 2 İLK ÇAĞRI DÖNEMİ YAYINLANDI
      KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINDA İKİNCİ YARI BAŞLADI 2007-2013 Program Dönemini başarıyla tamamlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 2014-2020 Dönemi Hibe Destek Programı’na yönelik ilk hibe çağrısına 18.12.2015 tarihi itibariyle çıktı.
    • İPARD 2 İLK ÇAĞRI DÖNEMİ YAYINLANDI
      KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINDA İKİNCİ YARI BAŞLADI 2007-2013 Program Dönemini başarıyla tamamlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 2014-2020 Dönemi Hibe Destek Programı’na yönelik ilk hibe çağrısına 18.12.2015 tarihi itibariyle çıktı.
    • İPARD 2 İLK ÇAĞRI DÖNEMİ YAYINLANDI
      KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINDA İKİNCİ YARI BAŞLADI 2007-2013 Program Dönemini başarıyla tamamlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 2014-2020 Dönemi Hibe Destek Programı’na yönelik ilk hibe çağrısına 18.12.2015 tarihi itibariyle çıktı.
    • İPARD 2 İLK ÇAĞRI DÖNEMİ YAYINLANDI
      KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINDA İKİNCİ YARI BAŞLADI 2007-2013 Program Dönemini başarıyla tamamlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 2014-2020 Dönemi Hibe Destek Programı’na yönelik ilk hibe çağrısına 18.12.2015 tarihi itibariyle çıktı.
    • İPARD 2 İLK ÇAĞRI DÖNEMİ YAYINLANDI
      KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINDA İKİNCİ YARI BAŞLADI 2007-2013 Program Dönemini başarıyla tamamlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 2014-2020 Dönemi Hibe Destek Programı’na yönelik ilk hibe çağrısına 18.12.2015 tarihi itibariyle çıktı.
    • İPARD 2 İLK ÇAĞRI DÖNEMİ YAYINLANDI
      KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINDA İKİNCİ YARI BAŞLADI 2007-2013 Program Dönemini başarıyla tamamlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 2014-2020 Dönemi Hibe Destek Programı’na yönelik ilk hibe çağrısına 18.12.2015 tarihi itibariyle çıktı.
    • İPARD 2 İLK ÇAĞRI DÖNEMİ YAYINLANDI
      KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINDA İKİNCİ YARI BAŞLADI 2007-2013 Program Dönemini başarıyla tamamlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 2014-2020 Dönemi Hibe Destek Programı’na yönelik ilk hibe çağrısına 18.12.2015 tarihi itibariyle çıktı.
    • İPARD 2 İLK ÇAĞRI DÖNEMİ YAYINLANDI
      KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINDA İKİNCİ YARI BAŞLADI 2007-2013 Program Dönemini başarıyla tamamlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 2014-2020 Dönemi Hibe Destek Programı’na yönelik ilk hibe çağrısına 18.12.2015 tarihi itibariyle çıktı.
    • İPARD 2 İLK ÇAĞRI DÖNEMİ YAYINLANDI
      KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINDA İKİNCİ YARI BAŞLADI 2007-2013 Program Dönemini başarıyla tamamlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 2014-2020 Dönemi Hibe Destek Programı’na yönelik ilk hibe çağrısına 18.12.2015 tarihi itibariyle çıktı.
    • İPARD 2 İLK ÇAĞRI DÖNEMİ YAYINLANDI
      KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINDA İKİNCİ YARI BAŞLADI 2007-2013 Program Dönemini başarıyla tamamlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 2014-2020 Dönemi Hibe Destek Programı’na yönelik ilk hibe çağrısına 18.12.2015 tarihi itibariyle çıktı.
    • İPARD 2 İLK ÇAĞRI DÖNEMİ YAYINLANDI
      KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINDA İKİNCİ YARI BAŞLADI 2007-2013 Program Dönemini başarıyla tamamlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 2014-2020 Dönemi Hibe Destek Programı’na yönelik ilk hibe çağrısına 18.12.2015 tarihi itibariyle çıktı.

Referanslar

Tamamlanan, Devam Eden ve Yeni Çıkmış olmak üzere tüm referanslarımız şöyledir:

SIRA NO KURUM KURULUŞ FAALİYET ADRES
1 Hakkı GÜLAL 50.000  ADET KAPASİTELİ ETLİK/DÖNEM  PİLİÇ TESİSİ KONYA /YUNAK
2 Halime ÇUHADAR 120 B.BAŞ SÜT TESİSİ ANKARA POLATLI
3 Huriye ARSLAN 112 B.BAŞ SÜT TESİSİ YOZGAT KADIŞEHRİ
4 Hakan  ÜLGER 104 B.BAŞ SÜT TESİSİ YOZGAT
5 MURAT  TAŞGIN 120 B.BAŞ SÜT TESİSİ YOZGAT
6 FAZIL  BENHUR ALP 300 K. BAŞ SÜT TESİSİ İVESİ KOYUNU ANKARA HAYMANA
7 ALİ GÜLÜKÖNTE 50 BAŞ BROİLER 50.000  ADET KAPASİTELİ ETLİK/DÖNEM  PİLİÇ TESİSİ MERSİN ERDEMLİ
8 ERDEM ÇELİK  50 BAŞ BROİLER 50.000  ADET KAPASİTELİ ETLİK/DÖNEM  PİLİÇ TESİSİ MERSİN ERDEMLİ
9 ERMAN YILDIZ 50.000  ADET KAPASİTELİ ETLİK/DÖNEM  PİLİÇ TESİSİ MERSİN ERDEMLİ
10 HASAN YILDIZ 50.000  ADET KAPASİTELİ ETLİK/DÖNEM  PİLİÇ TESİSİ MERSİN ERDEMLİ
11 KADER BALARI 50.000  ADET KAPASİTELİ ETLİK/DÖNEM  PİLİÇ TESİSİ MERSİN ERDEMLİ
12 MERAL YILDIZ 50.000  ADET KAPASİTELİ ETLİK/DÖNEM  PİLİÇ TESİSİ MERSİN ERDEMLİ
13 ÖZNUR DEMİR 50.000  ADET KAPASİTELİ ETLİK/DÖNEM  PİLİÇ TESİSİ MERSİN ERDEMLİ
14 SEMRA YILDIZ 200 B.BAŞ BESİ MERSİN ERDEMLİ
15 Abdullah ARI

 

40.000BAŞ BROİLER MANİSA /KIRKAĞAÇ
16 AHMET TIRMAN

 

50.000BAŞ BROİLER MANİSA /KIRKAĞAÇ
17 İBRAHİM KESKİN

 

50.000 BAŞ BROİLER MANİSA /KIRKAĞAÇ
18 NECMETTİN TÜNKLÜ BESİCİLİK  220  BAŞ TOKAT
19 TALİP ÇELİKEL BESİCİLİK  250  BAŞ TOKAT
20 MUSTAFA KARATAŞ BESİCİLİK  240  BAŞ TOKAT
21 AHMET AYDOĞAN BESİCİLİK  250  BAŞ TOKAT
22 ZİYAETTİN AYDIN BESİCİLİK  230  BAŞ TOKAT
23 LATİFE SUPÇİN BESİCİLİK  250  BAŞ ÇORUM
24 DAVUT  ATAK 495 K.BAŞ SANEN KEÇİSİ SÜT ÜRETİM  TESİSİ ANKARA

DEVAM EDEN İŞLER

 

REFERANSLAR

Sıra no KURUM KURULUŞ FAALİYET DÖNEM ADRES
1  

ERCAN CANLI

ZEYTİN YAĞI ÜRETİMİ TESİSİ

 

  1. DÖNEM
BALIKESİR

 

2 Adil Beyaz Eşya Mobilya İnşaat Ticaret Sanayi Ltd. Şirketi ADİL LTD.ŞTİ.

ORGANİK BAĞ TESİSİ

(Çekirdeksiz Kuru Üzüm)

 

11.DÖNEM MANİSA
3 Adil Beyaz Eşya Mobilya İnşaat Ticaret Sanayi Ltd. Şirketi ADİL LTD.ŞTİ.

120 BAŞ SÜT SIĞIRCILIĞI

11.DÖNEM MANİSA
4 HABİBE ALKAN 500 BAŞ SANEN KEÇİ
  1. DÖNEM
ÇANKIRI
5 YAKUP ÖZÇELİK 160 BB SÜT SIĞIRCILIĞI TESİSİ
  1. DÖNEM
ANKARA
6 DURALİ YARAŞ 47 DEKAR PLASTİK ÖRTÜLÜ SERA PROJESİ TARIM BAKANLIĞI KKYDP ANTALYA

 

7 TALAT ÇETİNKAYA TAM GELİŞMEDE 104 BAŞ SAĞMAL SÜT SIĞIRI
  1. DÖNEM
MARDİN
8 ENVER YÜKSEL 208 SAĞMAL KAPASİTELİ BESİ SIĞIRCILIĞI TESİSİ
  1. DÖNEM
SİVAS
9 SABAHATTİN ULU 40.000  ADET KAPASİTELİ ETLİK/DÖNEM  PİLİÇ TESİSİ 11.DÖNEM KONYA
10 ABBAS İNAN İNAN 250 BAŞLIK BESİ SIĞIRI İŞLETMESİ 11.DÖNEM YOZGAT
11 ABDULLAH ÜNAL 104  BAŞLIK BESİ SIĞIRI İŞLETMESİ
  1. DÖNEM
ADIYAMAN
12 ABDULLAH İLSUN TIBBİ AROMATİK BİTKİLER YATIRIM PROJESİ
  1. DÖNEM
MARDİN
13 ABDULSEMET TOPCU TOPÇU 52 BAŞ SÜT TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
KIRŞEHİR
14  ABDURRAHMAN ÇELİKKANAT ÇELİKKANAT  52 BAŞ SÜT TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
BALIKESİR
15 AHMET DOĞAN 108 BAŞ SÜT TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
KAYSERİ
16 AHMET KARAKAŞ

 

AHMET KARAKAŞ

300  BAŞ KEÇİ BESİCİLİĞİ

  1. DÖNEM
İZMİR
17 AHMET TEMEL

 

AHMET TEMEL 104 baş SÜT TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
YOZGAT
18 AHMET ŞANVERDİ 200  BAŞ BESİCİLİK TESİSİ
  1. DÖNEM
KAYSERİ
19 ESLEMNUR ALADAĞ ALABALIK TESİSİ
  1. DÖNEM
ANKARA
20 ALİ EŞREF ÖNER ÖNER 52 BAŞ  SÜT TESİSİ YATIRIMI 11.DÖNEM MANİSA
21 ALİ RIZA KAHRAMAN 70  BAŞ  SÜT TESİSİ YATIRIMI 11.DÖNEM KAYSERİ
22 ALİ RIZA ÇALIKAN KAYSERİ 102 SÜT ÜRETİM TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
KAYSERİ
23 ALİ ÖZATEŞ 200 B.BAŞ BESİCİLİK
  1. DÖNEM
DİYARBAKIR
24 ALİ İHSAN 120   BAŞ BESİCİLİK TESİSİ 11.DÖNEM BALIKESİR
25 ANBA  TARIM HAYVANCILIK LTD ŞTİ. 312 BAŞ BESİCİLİK TESİSİ 11.DÖNEM MANİSA
26 ATİLLA AGIRBAŞ

 

188 BAŞ BESİCİLİK TESİSİ
  1. DÖNEM
AKSARAY
27 AZİZ AYDIN MARDİN 156 BAŞ SÜT TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
MARDİN

 

28  BAKİ UZAN TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRME PROJESİ 11.DÖNEM KONYA
29 BAŞEKİN İNŞ 208 BAŞ BESİCİLİK TESİSİ YETİŞTİRME PROJESİ 11.DÖNEM BALIKESİR
30 BEDİRHAN KAYA TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRME PROJESİ
  1. DÖNEM
MARDİN
31 BETÜL KILAVUZ TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRME PROJESİ
  1. DÖNEM
BİLECİK
32 BÜLENT ÖZKAN 400 K. BAŞ BESİCİLİK TESİSİ 11.DÖNEM KONYA
33 BÜNTELER LTD .ŞTİ. ALABALIK ÇİFTLİĞİ 11.DÖNEM AKSARAY
34 AZİZ ÖZKAN 104 * 2  BÜYÜK BAŞLIK BESİ HAYVANCILIĞI TESİSİ
  1. DÖNEM
BİLECİK
35 AHMET BAŞ TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER ASPİR BİTKİSİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
  1. DÖNEM
ÇANAKKALE
36 DEMET ÇETİNER TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ(ASPİR YETİŞTİRİCİLİĞİ)
  1. DÖNEM
YOZGAT
37 DÖNDÜ-MUSTAFA BIYIK DURAK HİD.PET.HAY.SÜT 104 B.BAŞ SÜT TESİSİ 11.DÖNEM BALIKESİR
38 DURAK HİD.PET.HAY.SÜT 208 BAŞ.SÜT SÜT TESİSİ 11.DÖNEM ERZURUM
39 EDİP YİĞİT ASPİR BİTKİSİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
  1. DÖNEM
KONYA
40 EMİN TEKİN TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER- ASPİR ÜRETİMİ
  1. DÖNEM
KONYA
41 ENBİYA KAPTAN 100 BÜYÜK BAŞLIK BESİ HAYVANCILIĞI TESİSİ 11.DÖNEM AKSARAY
42 ERDİNÇ CANDAR YEŞİL BAYDİĞİN 48 BÜYÜKBAŞLIK BESİ TESİSİ
  1. DÖNEM
MARDİN

 

43 AHMET GÜLOĞLU ÇEMEN BİTKİSİ YETİŞTİRİCİLİĞİ PROJESİ
  1. DÖNEM
KONYA
44 AYHAN TABAK TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ 11.DÖNEM BALIKESİR
45 İLKER SARICI KUBİLAY ÖZIŞIK ASPİR YETİŞTİRİCİLİĞİ PROJESİ 11.DÖNEM MARDİN
46 OSMAN TÜRKOĞLU TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
  1. DÖNEM
BİLECİK
47 HASAN YILMAZ ARICILIK PROJESİ
  1. DÖNEM
KONYA
48 HATUN KARALI TARIMSAL YATIRIM PROJESİ 11.DÖNEM AKSARAY
49 MEHMET GÖRK TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRCİLİĞİ 11.DÖNEM MARDİN

 

50 HASAN KALELİ ARICI TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
  1. DÖNEM
KONYA
51 AHMET ŞAHİNOĞLU TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ PROJESİ
  1. DÖNEM
BALIKESİR
52 İSMAİL KARDAŞ ARICILIK
  1. DÖNEM
MARDİN
53 İSMET ŞAHİN ÇEMEN PROJESİ 11.DÖNEM BİLECİK
54 MUSTAFA BAYRAK MUSTAFA BAYRAK ÇEMEN PROJESİ
  1. DÖNEM
BURDUR
55 GÜL HAYRETTİN KİMYON ÜRETİMİ
  1. DÖNEM
BALIKESİR
56 RÜSTEM  ALACA BEŞİKTEPE KİMYON ÜRETİMİ 11.DÖNEM YOZGAT
57 AGAH ÇOBANOĞLU KİMYON ÜRETİMİ 11.DÖNEM YOZGAT
58  FAİK SUSAM TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
  1. DÖNEM
KASTAMONU
59 FETULLAH ERDİNÇ DIŞ MEKAN SÜS BİTKİSİ PAULOWNİA AĞACININ 2 HA AÇIK ARAZİDE ÇIPLAK KÖKLÜ FİDANI ÜRETİMİ PROJESİ
  1. DÖNEM
VAN
60 FİKRET KILINÇER TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
  1. DÖNEM
KARS
61 GÜLSEREN MURAT 104 BAŞ SÜT ÜRETİM TESİSİ
  1. DÖNEM
YOZGAT
62 HAFSİ ÖGEL NESİMİ EMİL ASPİR YETİŞTİRİCİLİĞİ 11.DÖNEM  
63 HALİT BİLİCİ 120 BAŞ SÜT ÜRETİM TESİSİ
  1. DÖNEM
KONYA
64 HASAN AKYILMAZ TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
  1. DÖNEM
KONYA
65  HASAN MERCAN 180  BAŞ. BESİCİLİK 11.DÖNEM KARS
66 ANT  HAYVANCILIK DANIŞMANLI GIDA İT.İHR.PAZ.SAN 250 B.BBAŞ BESİCİLİK TESİSİ 11.DÖNEM ANKARA
67 İBRAHİM HALİL TEZDÖNEN 104 BAŞ SÜT ÜRETİM TESİSİ
  1. DÖNEM
ÇANKIRI
68 İSMAİL SUBAKAN 118  BAŞ SÜT ÜRETİM TESİSİ
  1. DÖNEM
 
69 İSMAİL UÇAR TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER ASPİR BİTKİSİ YETİŞTİRİCİLİĞİ 11.DÖNEM YOZGAT 104 baş
70 İSMET AYAZ TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ(ASPİR YETİŞTİRİCİLİĞİ)
  1. DÖNEM
MARDİN
71 TALİP CANSEVEN TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
  1. DÖNEM
AKSARAY
72 KEMAL DERSİNLİOĞLU TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER ASPİR BİTKİSİ YETİŞTİRİCİLİĞİ 11.DÖNEM MARDİN

 

73 KERİM KOÇAK TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER ASPİR BİTKİSİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
  1. DÖNEM
KONYA
74 LOKMAN ÖZCAN TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ(ASPİR YETİŞTİRİCİLİĞİ)
  1. DÖNEM
BALIKESİR
75
  1. AKİF KAYA
TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ 11.DÖNEM MARDİN
76 MEDENİ ASLAN TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER ASPİR BİTKİSİ YETİŞTİRİCİLİĞİ 11.DÖNEM BİLECİK
77 MEHMET ASKAY ASPİR BİTKİSİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
  1. DÖNEM
KONYA
78 MEHMET ASLAN TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER- ASPİR ÜRETİMİ
  1. DÖNEM
AKSARAY
79 MEHMET KIRAN 100 BÜYÜK BAŞLIK BESİ HAYVANCILIĞI TESİSİ 11.DÖNEM BİLECİK
80 Mehmet ocak YEŞİL BAYDİĞİN 48 BÜYÜKBAŞLIK BESİ TESİSİ 11.DÖNEM ÇANAKKALE
81 MEHMET ÖZATEŞ AB STANDARTLARINDA ETLİK PİLİÇ ÜRETİM TESİSİ KURULUMU
  1. DÖNEM
YOZGAT
82 MEHMET ÖZKAN TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ (ASPİR)
  1. DÖNEM
BALIKESİR
83  MEHMET UÇAR ARICILIĞI GELİŞTİRME (100 KOVANLIK ARICILIK)
  1. DÖNEM
AKSARAY
84 METİN ERDOĞAN KARACAOĞLU ARICILIK
  1. DÖNEM
MARDİN

 

85 MUSA KARAMAN TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ (ASPİR) YETİŞTİRİCİLİĞİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
KONYA
86 MUSTAFA ALP TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ  YETİŞTİRİCİLİĞİ (ASPİR)
  1. DÖNEM
BALIKESİR
87 MUSTAFA BIYIK ARICILIK VE BAL ÜRETİMİ
  1. DÖNEM
MARDİN
88
  1. NAİMOĞLU
ARICILIK VE BAL ÜRETİMİ
  1. DÖNEM
BİLECİK
89 NAMSA BALIKESİR 450K.BAŞ BESİCİLİK TESİSİ
  1. DÖNEM
KONYA
90 NECAT TOKER ARICILIK VE BAL ÜRETİMİ
  1. DÖNEM
AKSARAY
91 NESİMİ ÇETİNER TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ(ASPİR YETİŞTİRİCİLİĞİ)
  1. DÖNEM
BİLECİK
92 NURSUAY KÖTÜK TAM GELİŞMEDE 98 BAŞ SAĞMAL SÜT SIĞIRI
  1. DÖNEM
ÇANAKKALE
93 OĞUZ EROĞLU 200 SAĞMAL KAPASİTELİ BESİ SIĞIRCILIĞI TESİSİ
  1. DÖNEM
YOZGAT
94 Ömer can 40.000  ADET KAPASİTELİ ETLİK/DÖNEM  PİLİÇ TESİSİ
  1. DÖNEM
BALIKESİR
95 Özçaba tarım ÇABA 250 BAŞLIK BESİ SIĞIRI İŞLETMESİ
  1. DÖNEM
BURDUR
96 ÖZELLER HAY. 104  BAŞLIK BESİ SIĞIRI İŞLETMESİ
  1. DÖNEM
MANİSA
97 Pakize AKMAZ TAM GELİŞMEDE 104 BAŞ SAĞMAL SÜT SIĞIRI
  1. DÖNEM
KONYA
98 RUKİYE ADALIOĞLU 208 SAĞMAL KAPASİTELİ BESİ SIĞIRCILIĞI TESİSİ
  1. DÖNEM
MANİSA
99 RÜST ÜLGER 180  SAĞMAL KAPASİTELİ BESİ SIĞIRCILIĞI TESİSİ
  1. DÖNEM
YOZGAT
100 Salfet Ayhan 250 BAŞLIK BESİ SIĞIRI İŞLETMESİ
  1. DÖNEM
YOZGAT
101 SAMİTTİN GÜLER 104  BAŞLIK BESİ SIĞIRI İŞLETMESİ
  1. DÖNEM
ÇORUM
102 SAVAŞ KOŞKAN TIBBİ AROMATİK BİTKİLER YATIRIM PROJESİ
  1. DÖNEM
ÇANKIRI
103 serdar uzuner 72 BAŞ SÜT TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
SİVAS
104 sevim erbay ERBAY   52 BAŞ SÜT TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
ANKARA
105 SEYFETTİN  ERTEN 108 BAŞ SÜT TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
MARDİN
106 SIDDIKA TOYCU AHMET KARAKAŞ

300  BAŞ KEÇİ BESİCİLİĞİ

  1. DÖNEM
MARDİN
107 SUZAN ÇELEN 102 baş SÜT TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
 
108 SÜLEYMAN İZCİ BİTLİS 104 200  BAŞ BESİCİLİK TESİSİ
  1. DÖNEM
BURDUR
109 ŞEMSETTİN ÇEVİK ALADAĞ ALABALIK TESİSİ
  1. DÖNEM
KONYA
110 ŞEMSİ AÇIKGÖZ ÖNER 52 BAŞ  SÜT TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
YOZGAT
111 TAHİR TANRIVERDİ 70  BAŞ  SÜT TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
YOZGAT
112  TALAT ÇETİNKAYA 112 SÜT ÜRETİM TESİSİ YATIRIMI
  1. DÖNEM
MARDİN
113 TALİP KANTARCI 200 B.BAŞ BESİCİLİK
  1. DÖNEM
MARDİN
114 TUNA FİLİKÇİ 120   BAŞ BESİCİLİK TESİSİ
  1. DÖNEM
AKSARAY
115 YAKUP SAVAŞ 312 BAŞ BESİCİLİK TESİSİ
  1. DÖNEM
KONYA
116 YILMAZ ERTEN 188 BAŞ BESİCİLİK TESİSİ
  1. DÖNEM
MARDİN
117 MUSTAFA TAŞKESEN MARDİN 156 BAŞ SÜT TESİSİ YATIRIMI

 

  1. DÖNEM
MARDİN
118 NURSUAY KÖTÜK TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRME PROJESİ
  1. DÖNEM
ÇANKIRI
119 OĞUZ EROĞLU 208 BAŞ BESİCİLİK TESİSİ YETİŞTİRME PROJESİ
  1. DÖNEM
ÇANKIRI
120 Ömer can TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRME PROJESİ
  1. DÖNEM
KONYA
121 Özçaba tarım TIBBİ AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRME PROJESİ
  1. DÖNEM
KONYA
122 ÖZELLER HAY.  
  1. DÖNEM
MARDİN
   123            ÖZKAN BAKIR BAKIR 250 BAŞLIK BESİ SIĞIRI İŞLETMESİ 12.DÖNEM ANKARA /BALA
124 İBRAHİM KARABACAK 120 B.BAŞ SÜT TESİSİ
  1. DÖNEM
ANKARA /ELMADAĞ
PROJE KABUL EDİLDİ İNŞAAT UYGULAMASI  DEVAM ETMEKTEDİR.
125 AHMET KANCI 104 B. BAŞ SÜT
  1. DÖNEM
BURDUR
126 TURGAY TEPE 120 B.BAŞ SÜT 13.DÖNEM BALIKESİR
127 RÜSTEM  ÜLGER 104 B.BAŞSÜT 14.DÖNEM YOZGAT
128 OGUZ  TAŞGIN 120 B.BAŞ SÜT 14.DÖNEM YOZGAT

 

 

PROJE HAZIRLANMIŞ KREDİSİ ÇIKMIŞ İŞLER

 

SIRA NO İŞ ADI FAALİYET ADRES
1 MEHMET ALPAR FİZİBİLİTE Ş.URFA
2 SADRETTİN ERİŞ FİZİBİLİTE AKSARAY
3 NAİNOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ FİZİBİLİTE G.ANTEP
5 BİRA DOST TARIM HAYVANCILIK FİZİBİLİTE / KREDİ VAN
6 SÜLEYMAN SÖNMEZ FİZİBİLİTE / KREDİ NEVŞEHİR
7 LATİF CAN FİZİBİLİTE / KREDİ G.ANTEP
8 ALİ ÖZATEŞ FİZİBİLİTE DİYARBAKIR
9 HARUN KÖKLÜ FİZİBİLİTE / KREDİ ANKARA
10 MEHMET ÖZEN FİZİBİLİTE / KREDİ G.ANTEP
11 DÖNDÜ BIYIK FİZİBİLİTE / KREDİ KIRŞEHİR
12 ALİ KARTAL FİZİBİLİTE  
13 İBRAHİM HALİL TEZDÖNEN FİZİBİLİTE Ş.URFA
14 HASAN ÇOŞKUN FİZİBİLİTE / KREDİ NEVŞEHİR
15 MEHMET ALİ BOZKURT FİZİBİLİTE MUŞ
16 SÜLEYMAN ÖZTÜRK FİZİBİLİTE BURSA
17 CELAL ÖZTÜRK FİZİBİLİTE İSTANBUL
18 METİN ERDOĞAN FİZİBİLİTE / KREDİ KOCAELİ
19 AHMET ŞANVERDİ FİZİBİLİTE KAYSERİ
20 MEHMET KIRAN FİZİBİLİTE VAN
21 HASAN AKYILMAZ FİZİBİLİTE / KREDİ G.ANTEP
22 MEHMET AKİF KAYA FİZİBİLİTE İSTANBUL
23 SAADET OKUR FİZİBİLİTE KOCAELİ
24 AHMET TEMEL FİZİBİLİTE / KREDİ YOZGAT
25 ÖMER CAN FİZİBİLİTE / KREDİ KONYA
26 MESUT YILDIRIM FİZİBİLİTE / KREDİ NEVŞEHİR
27 SALİH DOĞAN FİZİBİLİTE / KREDİ KONYA
28 MEHMET ARSLAN FİZİBİLİTE / KREDİ AĞRI
29 MEHMET UÇAR FİZİBİLİTE / KREDİ İZMİT
30
  1. KÜÇÜK CAN MİLİ KÖYÜ KIRSALKALKINMA KOOPERATİFİ
FİZİBİLİTE / KREDİ ANKARA
31 HAYRULLAH PÜR FİZİBİLİTE / KREDİ KAYSERİ
32 SIDIKA TOYCU FİZİBİLİTE / KREDİ MERSİN
33 MEHMET ÖZKAN FİZİBİLİTE / KREDİ KOCAELİ
34 ECE MÜESSER FİZİBİLİTE / KREDİ ÇANAKKALE
35 NESİMİ ÇETİNER FİZİBİLİTE YOZGAT
36 ŞEMSİ AÇIKGÖZ FİZİBİLİTE YOZGAT
37 SERKAN SEVİNDİK FİZİBİLİTE YOZGAT
38 DEMET ÇEİNER FİZİBİLİTE YOZGAT
39 ŞEMSİ AÇIKGÖZ FİZİBİLİTE YOZGAT
40 RÜSTEM ULGER FİZİBİLİTE / KREDİ YOZGAT
41 BAŞTEKİN İNŞAAT FİZİBİLİTE / KREDİ AKSARAY
42 CENGİZ POLAT FİZİBİLİTE / KREDİ BURDUR
43 DURAK HİDROLİK PET.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. FİZİBİLİTE / KREDİ KAYSERİ
44 FAİK DAŞKİN FİZİBİLİTE BALIKESRİ
45 EYÜP MERCAN FİZİBİLİTE G.ANTEP
46 MEHMET AKSOY FİZİBİLİTE MARDİN
47 SELMAN YORULMAZ FİZİBİLİTE MARDİN
48 UYSAL TURSİTİK TESİSLERİ FİZİBİLİTE ANTALYA
49 ABDULLAH İLSUN FİZİBİLİTE / KREDİ MARDİN
50 ÖZÇABA TARIM HAY.LTDİŞTİ. FİZİBİLİTE G.ANTEP
51 BETÜL KLAVUZ FİZİBİLİTE BİLECİK
52 FAİK YILMAZ FİZİBİLİTE KAYSERİ
53 KEMAL DERSİNLİOĞLU FİZİBİLİTE G.ANTEP
54 ATİLLA AĞIRBAŞ FİZİBİLİTE AKSARAY

 

55 PAKİZE AKMAZ FİZİBİLİTE G.ANTEP
56 MEHMET OCAK FİZİBİLİTE / KREDİ KAYSERİ
57 ALİ ÇALIŞKAN FİZİBİLİTE / KREDİ KAYSERİ
58 ERDİNÇ CANDAR FİZİBİLİTE / KREDİ KAYSERİ
59 AHMET DOĞAN FİZİBİLİTE KAYSERİ
60 AHMET DİKMETAŞ FİZİBİLİTE SAMSUN
61 TAHSİN DEMİR FİZİBİLİTE / KREDİ ANTALYA
62 İDO YÜKSEL TRAKTÖR FİZİBİLİTE G.ANTEP
63 HASAN ÇOŞKUN FİZİBİLİTE KIRIKKALE
64 ALİ ARSLAN FİZİBİLİTE KIRIKKALE
65 AYHAN SEVİM FİZİBİLİTE BATMAN
66 UNUT FAYSAL PETROL ÜRÜNLERİ FİZİBİLİTE / KREDİ Ş.URFA
67 İSMET AYAZ FİZİBİLİTE / KREDİ MARDİN
68 TALAT ÇETİNKAYA FİZİBİLİTE / KREDİ MARDİN
69 ERKAL SÜNBÜL FİZİBİLİTE / KREDİ SİVAS
70 HANİFİ YILDIZ FİZİBİLİTE / KREDİ YOZGAT
71 İSMAİL ÖZKAN FİZİBİLİTE / KREDİ KOCAELİ
72 FEYZİ ÖZKAN FİZİBİLİTE KOCAELİ
73 YÜKSEL ERDOĞAN FİZİBİLİTE KOCAELİ
74 FETULLAH ERDİNÇ FİZİBİLİTE VAN
75 FİKRET KİLİNÇER FİZİBİLİTE BARTIN
76 ÖZELLLER HAYVANCILIK TARIM SAN.TİC.LTD.ŞTİ FİZİBİLİTE G.ANTEP
77 SEYFETTİN ERKAN FİZİBİLİTE MARDİN
78 AKYILDIZ TURİZM SA. TİC. LTD.ŞTİ. FİZİBİLİTE / KREDİ G.ANTEP
79 NUSUAY KÖTÜK FİZİBİLİTE OSMANİYE
80 AHMET TARIK ZARARSIZ FİZİBİLİTE ANKARA
81 TUNA FİLİKÇİ FİZİBİLİTE MERSİN
82 KERİM KOÇAK FİZİBİLİTE G.ANTEP
83 AKYILDIZ TURİZM TİC.LTD.ŞTİ FİZİBİLİTE / KREDİ İZMİT
84 LOKMAN ÖZCAN FİZİBİLİTE SİİRT
85 FEYZİ ÖZKAN FİZİBİLİTE KOCAELİ
86 YILMAZ ERTEN FİZİBİLİTE MARDİN
87 ABDULLAH ÜNAL FİZİBİLİTE BURDUR
88 ALİ RIZA KAHRAMAN FİZİBİLİTE / KREDİ KAYSERİ
89 EMİN TEKİN FİZİBİLİTE KONYA
90 MEHMET ÖZMEN FİZİBİLİTE DİYARBAKIR
91 MÜZEFER ÖZMEN FİZİBİLİTE / KREDİ DİYARBAKIR
92 İSMET ÖZMEN FİZİBİLİTE DİYARBAKIR
93 ADNAN ÖZMEN FİZİBİLİTE DİYARBAKIR
94 MÜRSEL ÖZMEN FİZİBİLİTE DİYARBAKIR
95 FAYSAL ADI GÜZEL FİZİBİLİTE MARDİN
96 AHMET AKSOY FİZİBİLİTE MARDİN
97 MEHMET ÖZATEŞ FİZİBİLİTE / KREDİ DİYARBAKIR
98 SERVET BURGAZ FİZİBİLİTE ANKARA
99 ABDURRAHMAN ÇELİKKANAT FİZİBİLİTE G.ANTEP
100 MURAT DEMİR FİZİBİLİTE G.ANTEP
101 ÖMER YÜKSEL FİZİBİLİTE / KREDİ DÜZCE
102 SERVET BURGAZ FİZİBİLİTE / KREDİ ANKARA